Не додзвонилися?
Замовити дзвінок!
Каталог за виробниками

Інформація

Добірки інструкцій користувача до різних приладів

Детальніше

Комплексне обладнання ПЛР лабораторій

Детальніше

ЛАЛ-реактиви, стандарти, індикатори, вода, обладнання

Детальніше
 

ВЕРХ розчинники VWR BDH Prolabo

Детальніше

Устаткування для молочної промисловості та лабораторій

Детальніше

Ремонт медичного та лабораторного обладнання

Детальніше

Останні новини

Випробування бетону. Найпопулярніша форма для виготовлення зразків бетону!
Купити форму для виготовлення зразків бетону у магазині лабораторного та медичного обладнання LabTime Міцність бетону...
Як очищати контактні лінзи в домашніх умовах
Купити ультразвукову ванну в магазині лабораторного та медичного обладнання LabTime Догляд за контактними лінзами - ц...
Антисептик в наявності
У продажу з'явився антисептик. У складі 70% - спирт. Сертифікований. Засіб призначений для гігієнічної обробки рук ме...
Види лабораторного обладнання для ефективної діагностики
Сучасні клініко-діагностичні медичні заклади проводять велику кількість різноманітних тестів та аналізів. Від точності ї...

Лабораторні прилади та обладнання

Діяльність компанії ТОВ "Лабтайм" спрямована на забезпечення промислових підприємств України сучасним аналітичним та лабораторним обладнанням.

В умовах сучасного ринку ми здійснюємо постачання лабораторного та медичного обладнання, середовищ, хімреактивів безпосередньо від виробника, що дозволяє значно знизити вартість обладнання кінцевого споживача.

Основний напрямок діяльності нашої компанії – постачання висококласного обладнання для комплектації контрольних та дослідницьких лабораторій підприємств нафтохімічної, металургійної, харчової, сільськогосподарської, косметичної, фармацевтичної, хімічної та молочної промисловості.

Ми зацікавлені у взаємовигідному партнерстві!

Купити лабораторне обладнання в інтернет-магазині Lab Time – зручно, вигідно, надійно!
На нашому сайті Ви знайдете перелік лабораторного та аналітичного обладнання, що поставляється. Для оформлення замовлення Вам необхідно просто зателефонувати нашим фахівцям, або надіслати запит електронною поштою. Доставка здійснюється будь-якими зручними для Вас за допомогою служб доставки ("Нічний експрес", "Автолюкс", "Нова пошта").

Якщо Ви все ж таки не знайшли на нашому сайті необхідної Вам продукції, постачання такої продукції можливе на замовлення у погоджені з Вами терміни.

Для облаштування лабораторій у медустановах, а також на різних виробничих та промислових об'єктах потрібні спеціальні прилади. Придбати лабораторне обладнання в Україні за доступною ціною від виробника можна в нашому інтернет-магазині Labtime. Представлений асортимент задовольнить найвищі вимоги покупців, оскільки у продажу є загальнолабораторне та вузькоспеціальне обладнання для перевірки якості та відповідності до всіх норм різних продуктів, товарів, медзразків. Наші товари чудово зарекомендували себе також і в медичних закладах та лабораторних кабінетах у школах, вузах, технікумах.

Яке лабораторне обладнання можна купити сьогодні в інтернет-магазині?

У сучасній медицині лабораторна клінічна діагностика посідає важливе місце. Правильно підібране лабораторне обладнання дає можливість ефективно досліджувати біологічний матеріал людини із застосуванням широкого спектра методик: гістологічних, морфологічних, біохімічних, імунологічних, молекулярно-генетичних та багатьох інших. Завдяки лабораторним аналізам, лікар-клініцист отримує до 80% інформації, необхідної для того, щоб своєчасно та точно поставити діагноз та вчасно розпочати лікування. Зрозуміло, саме по собі медичне обладнання не дасть таких результатів – лабораторія потребує якісних матеріалів та реагентів, витратних матеріалів, правильно оснащеного приміщення та, звичайно ж, кваліфікованого персоналу.

У наші дні основним призначенням лабораторної техніки є максимально точне визначення хімічних та фізичних властивостей біологічних матеріалів, що досліджуються, а точніше тканин і рідин, взятих з людських тіл. До найбільш затребуваних у наші дні видів лабораторного діагностичного обладнання належать такі пристрої:

Біохімічні аналізатори – апарати для загальноклінічних хімічних досліджень зразків рідин та тканин.

Гематологічні аналізатори – високоточна техніка для якісних та кількісних досліджень крові. У сучасній медицині без цього обладнання не може повноцінно функціонувати жодна діагностична лабораторія.
ШОЕ-аналізатори - пристрої, завдання яких - вимірювання з мінімальною похибкою швидкості осідання червоних кров'яних тілець - еритроцитів, або скорочено ШОЕ.
Коагулометри – прилади вивчення гемостазу, тобто системи згортання крові людини. Таке лабораторне обладнання прагнуть, в першу чергу, гематологічні, гепатичні та кардіологічні медичні центри, але не буде зайвим і в діагностичній лабораторії поліклініки, приватного медичного центру або науково-медичного закладу.
Не варто забувати і про те, що кожен із цих видів обладнання вимагає наявності якісних витратних матеріалів. Від них залежить отримання швидких і точних результатів лабораторного дослідження.

Загальнолабораторне обладнання

Лабораторне обладнання та прилади необхідні в лабораторіях, які перевіряють якість продукції, що випускається. Це стосується абсолютно усієї продукції. Для її перевірки потрібно взяти зразок, підготувати його належним чином та провести дослідження. Для цього необхідні спеціальні лабораторні прилади та посуд. Співробітник, який проводить дослідження, повинен знати всі тонкощі використання такого обладнання – тільки в такому разі дослідження будуть точними.

Зважаючи на вище сказане, прилади для дослідів та контролю якості продукції використовують у різних галузях: сільському господарстві, фармакології, автомобілебудуванні, харчовій промисловості. Проведення досліджень дозволяє не тільки перевірити відповідність продукції заявленому рівню якості, але й дізнатися, що з нею станеться при збільшеному навантаженні, експлуатації в неналежних умовах, наприклад, за високої або низької температури тощо.

Лабораторне обладнання представлене в широкому асортименті. Виробники пропонують покращені модифікації вже знайомих багатьом приладів та пристроїв. Щоб не заплутатися при виборі лабораторного обладнання, варто знати його класифікацію. За призначенням лабораторні прилади поділяються на:

Устаткування загального призначення. До цієї категорії віднесемо всілякі ваги, фільтрувальний папір, чашку Петрі, мішалки, бюретки, ступки і т.д.
Вузькоспеціальне обладнання. Його використовують у вузькопрофільних лабораторіях для:

  • випробувань;
  • вимірів;
  • аналізу.

Устаткування з будь-якої категорії можна замовити у нашому магазині Labtime.

Як придбати лабораторне обладнання в Україні

У виборі комплекту устаткування лабораторії велику роль грає професійний рівень фахівців. У величезному асортименті пропозицій, які є на ринку нашої країни, орієнтуватися досить складно навіть професіоналам. Продукція представлена ​​десятками брендів, як відомих, так і перших кроків на світовому ринку медичної техніки. Зрозуміло, основне завдання кожного, хто вирішив купити лабораторне обладнання в Україні – знайти оптимальну за якістю, функціональністю та точністю пропозицію, яка при цьому матиме демократичну ціну. Якщо ви шукаєте техніку високого класу і не хочете переплачувати, то наша компанія готова запропонувати вам чудовий асортимент апаратури від найавторитетніших брендів із США, Європи та Азії. У нас є абсолютно все, щоб оснастити ваш медичний центр, клініку чи профілакторій пристроями для точного дослідження різних біологічних матеріалів.

Важко з вибором? Ми готові допомогти вам із цим. Наша компанія багато років виконує постачання обладнання для лабораторій і, спираючись на свій значний досвід, може запропонувати готові комплекти апаратури або зробити індивідуальний підбір, відповідно до ваших запитів та виділеного на придбання техніки бюджету. Всі апарати, представлені в каталогах фірми – це сертифіковане обладнання для бренду, забезпечене офіційною гарантією від виробника. Також у нас є всі витратні матеріали, компоненти та реактиви для безперебійної та якісної роботи вашої лабораторії.