Не додзвонилися?
Замовити дзвінок!

Про компанію

Діяльність компанії «Лабтайм» спрямована на забезпечення підприємств України різного профілю необхідним лабораторним, медичним, косметологічним обладнанням, хімічною продукцією, живильним середовищем, меблями та посудом.

1. Комплексне рішення

Основним завданням компанії «Лабтайм» є комплексне вирішення проблем замовника, найповніше задоволення різноманітних запитів клієнтів. Узгоджена робота нашого дружного колективу дозволяє вирішити це завдання швидко та якісно.

2. Індивідуальний підхід

Індивідуальний підхід до кожного клієнта дозволяє раціонально вирішити поставлене завдання.

3. Високопрофесійна консультація

Досвідченість наших менеджерів дозволяє клієнту отримати максимум спеціалізованої інформації, необхідної для роботи. Високопрофесійна консультація допоможе Вам прийняти правильне рішення при виборі обладнання, а також допомогти підібрати необхідне обладнання, забезпечити консультацією з питань індивідуального або типового оснащення Вашої лабораторії, надати всю інформацію про пристрій та основні характеристики того чи іншого приладу, ознайомити з новинками як вітчизняного, так і зарубіжних ринків.

4. Оперативна доставка по Україні

Співпраця з таким перевізником, як «Нова пошта», дозволить забезпечити доставку необхідного обладнання Україною в максимально короткі терміни.

5. Тісна співпраця з постачальниками та виробниками

Надійність приладів та техніки від компанії «Лабтайм» обумовлена ​​тривалими відносинами з компаніями-постачальниками та виробниками. Позитивні відгуки наших клієнтів та партнерів лише підтверджують це.

Тісна взаємодія зі споживачем наших товарів та послуг будується на можливості розвитку професійних знань та навичок, а саме — в організації різноманітних заходів: виставок, конференцій, семінарів.

6. Стандартизація

Стандарти постачання обладнання та обслуговування здатні задовольнити запити найвибагливіших наших партнерів. Ми підтримуємо своїх клієнтів на високому професійному рівні, тим самим підвищуючи ступінь Вашої довіри до нас.

Компанія Лабтайм має серифікат системи управління якістю ISO 9001