Не додзвонилися?
Замовити дзвінок!

Устаткування для тонкошарової хроматографії (ТШХ)

ТШХ (тонкошарова хроматографія) - це різновид всім відомої рідинної хроматографії, коли в середовищі адсорбенту рухається рухома середу. Його перевагою, безсумнівно, є висока швидкість аналізу і більш якісне поділ досліджуваної речовини. Тонкошарова хроматографія - це один з найбільш поширених методів аналізу сумішей органічних матеріалів, який останнім часом витіснив повністю паперову хроматографію.

Тонкошарова хроматографія є найбільш доступним і недорогим методом аналізу всіх класів високополімеров і неорганічних речовин, низькомолекулярних органічних сполук. Виконується ТШХ на пластинах, які покриті шаром сорбенту, за допомогою обладнання для тонкошарової хроматографії.

комплектні набори, пластини для ТШХ знайшли широке застосування в оснащенні токсикологічних та аналітичних лабораторій. Тонкошарову хроматографію використовують у всіх центрах контролю лікарських засобів, відділеннях метрології та стандартизації, госсанепідназора, наркологічних диспансерах, промислових лабораторіях фармакології і підприємств продовольчих галузей, митних комітетах і експертно-криміналістичних лабораторіях.

Купити обладнання, призначене для проведення тонкошарової хроматографії можна в компанії «LabTime» прямо зараз. Для українського споживача надається обладнання (аплікатори автоматичні, аплікатори механічні, адаптери, денситометри, диспансери, камери для пластин) за цілком розумними цінами.

Купити обладнання для проведення досліджень і проб в магазині лабораторного і медичного обладнання LabTime

Тонкошарова хроматографія (ТШХ) для визначення вмісту пестицидів у продуктах відрізняється своєю простотою і високою економічністю. Аналітичний метод володіє універсальністю, адже з його допомогою можна проводити аналіз всіх типів хімічних сполук. На сьогоднішній день хімікати використовуються повсюдно, і розрахунок їх кількості - важливе завдання.

Пестициди активно використовуються для підвищення врожайності і збільшення терміну зберігання рослин. Власникам земельних ділянок та великим постачальникам продуктів харчування пропонується вибір з 5 тисяч пестицидів. При цьому щодня понад 3 тисячі осіб отруюється хімічними речовинами. Більшість виробників препаратів залишають в секреті токсичність продукції, тому необхідно використовувати передові методи ідентифікації хімічних речовин.

Переваги ТШХ

Тонкошарова хроматографія займає лідируюче місце в напівкількісному і якісному аналізі хімічних і природних об'єктів. Серед аналогічних методів, планарная хроматографія відрізняється рядом переваг:

  • перевагу перед рідинної і газової;
  • висока селективність, можна підібрати склад рухомої фази;
  • можливість проведення повного дослідження невідомих сумішей;
  • виявлення сполук з високою селективністю;
  • збереження хроматограмм з можливістю повторного застосування.

Тонкошарова хроматографія (ТШХ) для визначення вмісту пестицидів у продуктах проводиться в два етапи. Для початку, аналізована проба наноситься на шар сорбенту. Далі проводиться поділ компонентів проби на різні зони, для подальшого визначення вмісту домішок в конкретних зонах. В кінцевому рахунку, здійснюється кількісна оцінка отриманого поділу, яка і визначає рівень пестицидів в продукті.

Для поділу речовин в тонких шарах сорбенту застосовується іонообмінна, розподільча та адсорбційна хроматографія. Ці види процедури розрізняються типом взаємодії між розчиненими речовинами і фазами, з якими вони контактують. Варто відзначити, що найчастіше використовується адсорбційна хроматографія, яка вважається найбільш ефективною.

Перспективи

З огляду на безперервне зростання популярності пестицидів в сільському господарстві, актуальність методу збільшується. Аналіз залишку в продуктах не має самостійного значення, проте є необхідною для оцінки ризику, пов'язаного з використанням хімікатів.

В останні кілька років ТШХ стала особливо популярною, оскільки включає в себе дослідження всіх видів сільськогосподарських культур, кормів, води та продуктів харчування. Дана методика відповідає вимогам:

  1. мати низьку вартість і простоту реалізації;
  2. надавати правильні і точні результати;
  3. мати малий час аналізу;
  4. однозначно ідентифікувати досліджувану речовину.

Щоб домогтися високої ефективності тонкошарового дослідження, необхідно пам'ятати про декілька рекомендаціях. Так, для відтворюваних результатів, перед кожним аналізом готується новий елюент. Це пов'язано з швидким випаровуванням розчинників, необхідних для проведення процедури. Крім того, для детального аналізу суміші з декількох речовин допустимо застосування градієнтного елюювання. Метод сприяє точному визначенню кількості хімічних домішок.

Устаткування для проведення досліджень і проб в Києві

лабораторне обладнання для проведення досліджень і проб можна замовити на нашому сайті, вибравши надійний, якісний і високоточний товар від провідних виробників. Ми працюємо з роздрібними і оптовими клієнтами, пропонуючи вигідні умови співпраці. Зробіть замовлення, і оціните переваги роботи з нами!

Порівняння товарів (0)

Сортувати:

Аплікатор автоматичний TLC Sampler 4, Camag

Код товара: 110572

Аплікатор напівавтоматичний Linomat 5, Camag

Код товара: 110573

Набір базовий для проведення ТШХ Camag

Код товара: 90081

Патрон Діапак А-3 (25 шт / упак)

Код товара: 85600

Патрон Діапак АУ-3 (25 шт / упак)

Код товара: 85601

Патрон Діапак Н (10 шт / упак)

Код товара: 85603

Патрон Діапак П-3

Код товара: 85602

Патрон Діапак С (10 шт / упак)

Код товара: 85604

УФ-кабінет серії 4 Camag

Код товара: 111431

Адаптер для роботи в автомобілі

Код товара: 9511

Диспенсер без капілярів

Код товара: 9443
Показано з 1 по 24 із 207 (9 сторінок)