Не додзвонилися?
Замовити дзвінок!

Тренажери реанімації

Тренажери реанімації

Купити тренажери реанімації в магазині лабораторного і медичного обладнання LabTime

Тренажери реанімації

Вибір медичного обладнання - справа непроста. Головне в ньому - знайти спеціалізований інтернет-магазин, який займається продажем якісного обладнання для лікарень, поліклінік, лабораторій і навчальних кабінетів в медичних вузах. Lab Time - це інтернет-магазин сучасного аналітичного обладнання, де можна замовити якісні лабораторні прилади від перевірених виробників. Магазин приймає заявки на покупку товарів у роздріб і оптом великими партіями. Також можна замовити швидку доставку по всій Україні.

У даному розділі каталогу інтернет-магазину Lab Time можна купити манекени-тренажери для серцево-легеневої реанімації. В асортименті є великий вибір манекенів і витратних матеріалів до них.

Якими особливостями володіють тренажери серцево-легеневої реанімації?

Тренажер серцево-легеневої реанімації використовується для відпрацювання практичних навичок надання реанімаційних заходів, яка включає в себе діагностування наявності ознак життєдіяльності і безпосереднє виконання СЛР (серцево-легеневої реанімації). Деякі моделі тренажерів облаштовані таким чином, що при пальпації можна відшукати щитовидний хрящ, мочевідний відросток грудини, соски.

Найсучасніші тренажери реанімації мають такі особливості:

  • Анатомічне відповідність особливостям тіла людини - торс має аналогічні людському розмір і пропорції.
  • Є можливість закинути голову і відвести нижню щелепу вниз.
  • Можна підняти підборіддя.
  • «Шкіра» на обличчі манекена на дотик дуже схожа на шкіру людини.
  • При виконанні штучної вентиляції легенів грудна клітка може підніматися.
  • на сонних артеріях є пульс (в найбільш просунутих моделях).

Виробник використовує матеріали, які тактильно максимально схожі на людську шкіру.

< p> Тренажери серцево-легеневої реанімації дозволять відпрацювати:

  1. Правильну постановку рук при виконаний ії СЛР.
  2. Необхідну глибину і частоту компресії.
  3. Обсяг штучної вентиляції легенів.
  4. Доведення всіх дій СЛР до автоматизму, виконання кожного елемента максимально ефективно.

При фіксації результатів використання манекенів можна оцінити прогрес студентів і їх рівень оволодіння новими вміннями. У деяких моделях є електронна складова - результати виконання реанімації виводяться на екран на планшеті.

Тренажери реанімації в Києві

Які тренажери серцево -легочной реанімації можна замовити в інтернет-магазині Lab Time

в каталозі Lab Time можна вигідно купити:

  • Невеликий тренажер СРЛ-торс Джуніор з електронікою і сумкою .
  • Тренажер для серцево-легеневої та мозкової реанімації дорослого і дитини.
  • Манекен для відпрацювання навичок проведення невідкладної допомоги.
  • Манекен немовляти з електронікою для навчання серцево легеневої реанімації.
  • тренажер серцево-легеневої реанімації з імітацією лікування травм.
  • Недорогий тренажер для отбработкі дихальних шляхів.
  • Невеликий тренажер «Бред» для навчання СЛР, оснащений контролером світлового типу.
  • Тренажери СЛ і мозкової реанімації різних типів.
  • Манекени дорослих і немовлят для проведення невідкладних ой допомоги.
  • Манекен огрядного літнього потерпілого.
  • Тренажер пневмотораксу.
  • Тренажер подавилася підлітка / дитини (торс).
  • Симулятор педіатричної реанімації.
  • Манекен огрядного подавилася людини та ін.

Кожен з манекенів виготовлений з якісних матеріалів, що є гарантією їх тривалої служби. Переглядайте каталог магазину Lab Time і вибирайте необхідні вам тренажери для навчання медичного персоналу та рятувальників.

ВІДЕОінструкція для навчання проведення штучного дихання і непрямого масажу серця

 

Під поняттям «необгрунтована смертність» (НС), розуміється смерть тих, хто міг би вижити при своєчасному, правильному і повноцінному наданні медичного посібника на догоспітальному етапі (дез) - головним чином першої медичної (I МП), першої реанімаційної (I РП) допомоги. У розвинених країнах проблеми НС практично вирішені шляхом масового навчання населення первинного медичного посібника; сам процес навчання переведений в розряд постійно діючих.

У зв'язку зі станом справ, НС, що представляє собою величезний комплекс

< p> найскладніших проблем у всіх сферах країни, має особливе державне, соціальне та суспільне значення. Вона є провідним розділом сучасної реаніматології.

Серед великого числа причинних і сприяють чинників, з величезного переліку проблем НС, досліджуваних інститутами, доречно виділити найбільш важливі:

1. Протягом останніх 20 років відзначається наростаючий різке зростання числа тяжких, вкрай важких механічних і комбінованих травм, критичних станів, шоку III - IV ступенів - на автомагістралях і в усіх галузях господарства. Щорічно, на дорогах гине близько 35 000 чоловік. За останні п'ять років на дорогах загинуло 170000 чоловік, більше 900000 отримали поранення і каліцтва. Аналіз величезної смертності на дез свідчить про те, що в 82 - 85% випадків смерть була необґрунтованою.

2. Внаслідок перенесених в XX столітті глобальних деструктурірующіх процесів, відбулося формування важкого комплексу синдромів ослаблених поколінь (І. Ф. Богоявленський, 2003р.), Яка призвела до різкого зниження захисних сил організму і репродуктивних можливостей основних груп населення, а також до генних мутацій, порушень геному. Відбулося різке скорочення тривалості життя: у чоловіків до 48 - 58 років, у жінок до 64 - 65 років.

Підсумки і пропозиції:
Початковий період догоспітальному етапі, визначається від моменту травми до початку надання професійної медичної допомоги, є найважливішим, ключовим періодом, що визначає всю подальшу долю потерпілого. Єдиним можливим рішенням служить масове навчання всього населення країни навичкам надання першої медичної (I МП), першої реанімаційної (I РП) допомоги.

Все вищезазначене поряд з психофізіології людини, який переніс важку травму, в комплексному поєднанні з принципами , методами медичного допомоги в умовах часто тривалої відсутності професійних медичних працівників повної відсутності табельних або будь-яких технічних засобів для реального надання медичної допомоги має бути прийнято до масового навчання всіх категорій.

Наш багаторічний досвід свідчить, що подібним шляхом вирішується найважливіші завдання: в особливих специфічних умовах, а саме в частих випадках дуже тривалого очікування медичних працівників, початковий дошпитальний етап (дез) для зниження необґрунтованої смертності має особливе ключове значення. Тому масове навчання всього населення країни є найважливішим державним і соціальним завданням.

Весь комплекс робіт повинен здійснюватися відповідно до програми масового навчання населення навичкам надання першої медичної і першої реанімаційної допомоги. Але починати необхідно з навчання серед найчисельнішої категорії населення - учнів загальноосвітніх шкіл, середніх професійних та вищих навчальних закладів.

Купити обладнання для проведення серцево-легеневої реанімації (СЛР) в магазині лабораторного і медичного обладнання LabTime

Серцево-легенева реанімація (СЛР) дорослих пацієнтів представляє собою комплекс заходів, спрямованих на відновлення процесів життєдіяльності в організмі. Необхідність в подібних діях виникає при зупинці серця або серйозні порушення серцевого ритму, що супроводжуються гострою дихальною недостатністю.

Види процедур і етапи проведення

< p style="text-align:justify;">Для того щоб повернути людину до життя при настанні клінічної смерті або стану, близького до подібного синдрому, треба дотримуватися певного алгоритму обов'язкових дій. Надання допомоги потерпілому відбувається в кілька етапів:

  • долікарську маніпуляції. Включають в себе відновлення прохідності дихальних шляхів, проведення штучного дихання, непрямий масаж серця.
  • Дії бригади швидкої допомоги. Це, перш за все, оцінка стану пацієнта, постановка діагнозу, проведення дефібриляції, відновлення дихання за допомогою спеціальних пристосувань, медикаментозна підтримка.
  • Заходи в відділенні реанімації припускають застосування апаратів ШВЛ, ін'єкційне введення препаратів, моніторинг стану пацієнта за допомогою спеціального обладнання.

Головна мета серцево-легеневої реанімації (СЛР) дорослих пацієнтів - збереження і підтримання життєдіяльності з подальшим відновленням нормального функціонування всіх життєво важливих органів і досягненням стабільного стану пацієнта.

Обладнання

Для проведення серцево-легеневої реанімації (СЛР) дорослих пацієнтів медичні працівники використовують такі види обладнання:

  1. Реанімаційний насос Ambu або кардиопампа (Cardio Pump). Прилад дозволяє ефективно проводити непрямий масаж серця. Складові елементи: вакуумна силіконова присоска, до якої кріпиться кругла ручка, оснащена манометром зі шкалою.
  2. Воздухоотвод. Може бути оротрахеальной або назотрахеальной. Являють собою трубки спеціальної зігнутої форми для введення в дихальні шляхи через рот або через ніс.
  3. ларингеальной маска з трубкою. Пристосування вводиться в рот і просувається до задньої стінки глотки, після чого роздувається спеціальна манжета. Через неї проводиться вентиляція легенів.
  4. Комбітьюб. Призначений для штучної легеневої вентиляції. Апарат складається з двупросветной трубки, оснащеної двома манжетами, які забезпечують герметизацію і захищають дихальні шляхи від аспірації.
  5. інтубаційних (ендотрахеальний) трубка. Необхідна для легеневої вентиляції. Вводиться в трахею, створює умови для санації дихальних шляхів, підтримує їх прохідність, виключає аспірацію.
  6. Мішок Амбу. Так називають переносний ручний апарат ШВЛ для використання лікарями швидкої допомоги. Може застосовуватися спільно з перерахованими вище пристосуваннями, збільшує концентрацію кисню в крові до 85%.
  7. Стаціонарний апарат для штучної вентиляції легенів. Застосовується в відділенні реанімації для підтримки дихальних функцій пацієнта.
  8. Дефібрилятор. Прилад, що дозволяє відновлювати порушений серцевий ритм. Застосовується при розвитку шлуночкової фібриляції, тахікардії, асистолії. Два електрода накладаються на певні ділянки грудної клітки, і потім подається електричний розряд потрібної сили.
  9. Штучні водії серцевого ритму. Одні використовуються для тимчасової стимуляції, вводяться через вену. Інші впроваджуються в грудну клітку пацієнта для постійного носіння (імплантованого дефібрилятора серця).

Устаткування для проведення серцево-легеневої реанімації (СЛР) в Києві

Для попередження проблем з роботою серцевого м'яза, а також в якості реабілітують заходів після перенесених важких клінічних станів пацієнтам рекомендуються заняття на кардіотренажерах. До найпоширеніших тренувальним пристосуванням відносять бігову доріжку, велотренажер, степпер, гребний тренажер, ручний ергометр, еліптичний тренажер, саміт-машину.

Порівняння товарів (0)

Сортувати:

15-канальний тренажер для розміщення датчиків ЕКГ Life / form®

491724 грн. Код товара: 112113

Jaw Thrust Brad манекен

Код товара: 112108

Life / form® AED тренажер з Brad ™ СЛР манекеном

89856 грн. Код товара: 112110

ZOLL AED комплект з СЛР Brad ™

136080 грн. Код товара: 112109

Імітатор Deluxe Plus CRiSis ™ з CPR Metrix і iPad®

5724 грн. Код товара: 112090

Ваговій жилет 13,5 кг для манекен надання першої допомоги

35532 грн. Код товара: 90731

Ваговій жилет 18 кг для манекен надання першої допомоги

39204 грн. Код товара: 90729

Ваговій жилет 9 кг для манекен надання першої допомоги

35316 грн. Код товара: 90733

Компактний тренажер СРЛ-торс «Brad Junior» c електронікою і сумкою

103572 грн. Код товара: 89258

Комплект розширення для BASICBilly +

Код товара: 112064

Манекен для надання першої допомоги Rescue Randy 9000

257040 грн. Код товара: 90728

Манекен немовляти NENAsim

Код товара: 112092

Модель новонародженого PEDI

Код товара: 112097

Пристрій ZOLL AED Trainer Plus 2

69660 грн. Код товара: 112111

Симулятор STAT Baby Advanced

Код товара: 112093

Тренажер CPRLilly PRO +

Код товара: 111699

Тренажер Deluxe CRiSis

640980 грн. Код товара: 112089
Показано з 1 по 24 із 63 (3 сторінок)