Не додзвонилися?
Замовити дзвінок!

аналізатори молока

аналізатори молока

Купити аналізатори молока в магазині лабораторного і медичного обладнання LabTime

Аналізатори молока

Перш ніж молочна продукція потрапляє на прилавки магазинів, вона проходить лабораторний контроль якості та придатності сировини до подальшої переробки. Показник, який розраховує аналізатор молока, - наявність соматичних клітин, доводить наявність запальних захворювань у корів, викликаних патогенними мікроорганізмами (мастит). Від результату досліджень залежить визначення сорту і ціни сировини.

Аналізатор молока для підрахунку вегетативних клітин у корів - значення і функції

Коров'яче вим'я - це молочна залоза, яка складається з сполучної і епітеліальної тканини, де розміщені крихітні освіти з пулу соматичних клітин. У нормі відбувається їх відлущування (десквамація) і попадання в молочну продукцію. Але якщо цей процес посилюється, підвищується кількість домішок в молоці, це свідчить про наявність запалень. За ГОСТам, норма вегетативних клітин повинна становити 4⋅105 в 1 куб.см., сировину 1-го і 2-го сортів, не більше 1⋅106 в 1 куб.см.

Якісний клітинний склад в молоці залежить від фізіологічних і генетичних особливостей тварини. У нормі він становить 100-500 тис. В 1 куб.м. Менше значення показника говорить про неякісне проведення аналізу або наявності відхилень від норми, так як нормальний показник домішок для соборного сировини зі стада корів становить 200 тис. В куб.м.

Лабораторне визначення кількості соматичних клітин < / strong>

Лабораторний агрегат для молочної сировини дозволяє визначати кількість і якість домішок в молоці - розмір утворень, ступінь диференціювання і їх морфологічні форми. Періодичність проведення досліджень становить 1 раз на 7 днів, що дозволяє вчасно діагностувати субклінічні форми маститів, регулювати склад і якість сировини, встановлювати можливих збудників хвороб, бактеріальної навантаження відповідно до нормативних документів контролю якості харчової продукції.

Сучасний моделі аналізатори здатні визначати:

  • умовну в'язкість молока або здатність проходити через капіляр за одиницю часу;
  • підрахунок соматичних клітин флуоресцентним методом - кількісне визначення домішок, їх концентрація і розміри (особливий барвник забарвлює соматичні клітини в ССD-камері).

лабораторні методи дозволяють з високою точністю діагностувати запальні процеси і захворювання тварин.

Де купити аналізатор молока в Києві?

Прилад для швидкого і ефективного визначення десквамований клітин та інших параметрів можна купити на сайті LabTime. Лінійка представлених агрегатів відрізняється якістю і надійністю проведених досліджень, користується такими достоїнствами.

  1. Мінімальна похибка досліджень.
  2. Калібрування апаратів перед постановкою проб .
  3. Підтримка експрес-режиму роботи (швидкий тест не впливає на точність результатів).
  4. Невеликі габарити дозволять використовувати їх на молочних фермах, пунктах збору сировини.
  5. зрозумілий інтерфейс і проста експлуатація.

Аналізатори молока в Києві

у магазині представники лабораторних центрів зможуть знайти інформацію про діагностичному обладнанні для клінічних лабораторій лікарень, відділень реанімації ( оксиметр) та інших досліджень в медичній і ветеринарній практиці. У розділах каталогу покупець знайде інформацію про кардіостимуляторах і аксесуарах для них.

Користуйтеся надійною продукцією від кращих брендів і купуйте вигідно лабораторне обладнання на сайті LabTime! При виникненні питань, телефонуйте за вказаними телефонами менеджерам компанії

Купити аналізатор молока в магазині лабораторного і медичного обладнання LabTime

Визначення соматичних клітин в молоці - важливий показник, який відповідає за якість, безпеку, придатність сировини до подальшої переробки. Також параметр впливає на сортність і вартість молока, а в деяких випадках може вказувати на наявність запальних захворювань у корів (субклінічний і дріжджовий мастит).

Що таке соматичні клітини?

Це мікроскопічні утворення, з яких складаються різні тканини і органи (в даному випадку коров'яче вим'я). У нормі, вони постійно перебувають в молоці, оскільки в коров'ячому вимені застарілі клітини відриваються і потрапляють в сировину. Але високий рівень домішок не є природним і може підтверджувати наявність якого-небудь запального процесу. Згідно із законодавством їх рівень в продукті вищого сорту не повинен перевищувати 4⋅105 в 1 куб. см., а в молоці 1-го і 2-го сортів - 1⋅106 в 1 куб. см.

Нормальний фоновий рівень зазначених клітин в продукті коливається виходячи від параметрів: віку, терміну лактації, породи, генетичних і персональних відмінних рис корови. Він дорівнює від ста до п'ятисот тисяч в 1 куб. см.

За статистикою, при контрольній процедурі вимірювання числа домішок в журналах обліку часто фіксують показники менше 90 тисяч в 1 куб. см., які співробітники з прийому сировини на молокозаводі вважають нормою, тому кваліфікують такий продукт як вищого сорту. Подібна практика є досить небезпечна помилка, оскільки нормальний для збірного молока параметр домішок менше 200 тисяч в куб. см. у стада майже не зустрічається. Отримання подібного змісту домішок говорить про взяття проб у корів-перводоек в перші три-чотири місяці після лактації або про фальсифікований молоці та інших відхиленнях від норми.

Визначення соматичних клітин в молоці

Сьогодні є диференційоване визначення соматичних клітин за величиною, кількістю, різновиди. Для цього використовують спеціальні прилади - аналізатори молока. Дослідити показники сировини слід приблизно 1 раз в тиждень, щоб вчасно виявляти можливі мастити, регулювати якість молока, встановлюючи вид збудника хвороби і бактеріального обсіменіння продукту відповідно до техрегламентом.

сучасні аналізатори дозволяють визначати рівень по умовної в'язкості, вимірюваної за часом, протягом якого контрольована проба випливає через капіляр.

Існує ще один мікроскопічний флуоресцентний спосіб підрахунку. Його застосування дозволяє точно, надійно і швидко проаналізувати продукт на предмет вмісту мікроскопічних утворень. Для цього проба змішується з особливою фарбою. Тривалість аналізу дорівнює від десяти секунд до двох хвилин. За цей часовий проміжок аналізатор виконує уловлювання забарвлених соматичних клітин за допомогою CCD камери. В результаті встановлюється число, концентрація і величина флуоресцентних частинок-домішок.

Аналізатор молока в Києві

Де купити аналізатор молока?

Купити надійний прилад-аналізатор, який допоможе швидко і ефективно виявити можливе перевищення рівня соматичних клітин і інші показники, можна на нашому сайті. Представлені прилади відрізняються високою якістю, мають ряд переваг:

  • визначають показники з мінімальною похибкою;
  • підтримують можливість калібрування;
  • працюють в експрес режимі, дають швидкі і точні результати;
  • мають невелику вагу, легко транспортуються і можуть використовуватися на фермах, підприємствах і невеликих пунктах збору сировини;
  • прості у використанні, відрізняються зрозумілим інтерфейсом.

Вибирайте надійну продукцію від кращих виробників за доступними цінами, робіть замовлення на нашому сайті!

Порівняння товарів (0)

Сортувати:

Аналізатор молока EKOMILK Bond

Код товара: 17070

Аналізатор молока EKOMILK ULTRA

Код товара: 17076

Аналізатор молока EKOMILK М

Код товара: 17069

Аналізатор молока EKOMILK Стандарт

Код товара: 10771

Аналізатор молока LactoStar

Код товара: 10764

Аналізатор соматичних клітин EKOMILK Scan

Код товара: 10745

Міні-лабораторія молочна АКМ-98

Код товара: 17090
Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)

Ціни на: аналізатори молока в Київі 2024

аналізатори молока Вартість
Аналізатор соматичних клітин EKOMILK Scan
Аналізатор молока EKOMILK Стандарт
Аналізатор вимірювання соматичних клітин в молоці АМВ 1-02
Аналізатор молока АКМ-98 «Стандарт» 9 пар. 60 сек.