Не додзвонилися?
Замовити дзвінок!

Мікроскопи стерео-зум

Мікроскопи стерео-зум

Купити мікроскопи стерео-зум в магазині лабораторного і медичного обладнання LabTime

Мікроскопи стерео-зум

Проникнути всередину об'єкта, поспостерігати за мікросвітом - чи можливо це? Завдяки сучасним технологіям все можливо! Зробити такі спостереження можна за допомогою такого пристрою, як мікроскоп стерео зум.

Стереоскопічні мікроскопи - досить складні оптичні прилади, які забезпечують просторове бачення об'єкта, що спостерігається. Світло, що проходить по оптичних шляхах, розділеним для обох очей, створює тривимірне зображення, що дозволяє детально вивчати структуру рельєфу об'єктів.

Мікроскопи стерео-зум - призначення та особливості конструкції

Мікроскопи стерео зум найчастіше використовуються для дослідження досить великих непрозорих об'єктів в непрямому і прямому безтіньовому відбитому світлі, а також прозорих і напівпрозорих об'єктів в рівномірно розподіленому світлі. Вони мають меншу робочу відстань об'єктива (стандарт - 100 мм), збільшення, ніж біологічні і металографічні прилади, але, на відміну від них, не вимагають підготовки зразка. Такі моделі незамінні в дослідницькій, експериментальній діяльності, мікрофотографії, при роботі з гістологічними зразками, геологічними шліфами, електронними компонентами.

Сьогодні купити мікроскопи стерео-зум < / strong> можна наступної конструкції, що складається з трьох основних блоків:

  1. Механічна частина - підстава, рухлива труба з револьверним пристроєм, штатив.
  2. Оптика - два окуляри і набір лінз, встановлених в обертовому револьвер, вміщеному в трубку. Лінзи впливають на якість зображення, забезпечують збільшений і чіткий огляд об'єктів.
  3. Система освітлення - лампа з колбою, що знаходиться під певним кутом над досліджуваним об'єктом.

Раніше прилади складалися з двох об'єктивів, які передавали окремі зображення кожному оці. Фактично одночасно використовувалися два окремих монокулярних мікроскопа, по одному на кожне око. В сучасних стереомікроскопів окремі світлові шляху проходять по обидва боки об'єктива вгору по корпусу з обох сторін перед передачею через незалежні системи призм уздовж кожного окремого сходиться окуляра.

Стереоскопічні мікроскопи - типи оптичних схем < / p>

Діапазон збільшення стереоскопічних мікроскопів зазвичай становить від 3-х до 200х, вищі збільшення не використовуються через невеликого робочого відстані між об'єктивом і зразком, а також недостатнього відбитого світла, що потрапляє в об'єктив.

Мікроскопи стерео-зум розрізняються по конструкції оптичних шляхів:

  • схема Greenough (Грень) з двома незалежними лінзами;
  • CMO (CommonMainObjective) з однієї фронтальної лінзою.

Обидві конструкції мають свої переваги і недоліки. У кожній з них можна використовувати як фіксоване, так і плавне бесступенчатое збільшення. Оптична система CMO відрізняється більшою світлосилою, робочою відстанню, а також можливістю використання додаткових луп і аксесуарів. Кратність збільшення також можна змінювати за допомогою системи безперервного масштабування. Мікроскопи, побудовані за схемою Грень, набагато дешевше моделей із загальним головним об'єктивом.

мікроскопи стерео-зум в Києві

Де купити мікроскопи стерео-зум?

Магазин лабораторного і медичного обладнання LabTime пропонує купити стереоскопічні мікроскопи зі змінною фокусною відстанню від перевіреного виробника - німецької компанії A. KrussOptronic. У каталозі представлені оптичні прилади різних цінових категорій, в тому числі моделі економ і преміум сегменту. Ціни на мікроскопи стерео-зум в Києві можна дізнатися на сайті або у менеджера компанії, зв'язавшись з ним по телефону або електронній пошті. Також у нас ви також можете придбати ph метр, аналізатор до кардіостимулятора, аналізатори біохімічні, прилади ультразвукові та багато іншого обладнання.

Порівняння товарів (0)

Сортувати:

Мікроскоп стерео-зум Stemi 305 LAB-Set (ZEISS)

Код товара: 89997

Мікроскоп стерео-зум MSZ5000

38421 грн. Код товара: 805

Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-IL-TL

39605 грн. Код товара: 807

Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-RL

41381 грн. Код товара: 806

Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-S

46709 грн. Код товара: 808

Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-SRL

Код товара: 809

Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-T

43749 грн. Код товара: 810

Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-T-IL-TL

45525 грн. Код товара: 811

Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-T-S

53221 грн. Код товара: 812

Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-T-S-RL

62101 грн. Код товара: 813
Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)

Ціни на: Мікроскопи стерео-зум в Київі 2022

Мікроскопи стерео-зум Вартість
Мікроскоп стерео-зум Stemi 305 LAB-Set (ZEISS)
Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-RL 41381 грн.
Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-S 46709 грн.
Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-T-S 53221 грн.
Мікроскоп стерео-зум MSZ5000-T-S-RL 62101 грн.