Устаткування дослідне
Лабораторно випробувальне обладнання
Для отримання точних даних, лабораторні центри проводять ряд тестувань і випробувань, для чого застосовується < strong> спеціалізоване випробувальне обладнання. Воно повинно бути ліцензованим, пройти ряд перевірок на відповідність ГОСТу, оскільки для кожного агрегату є пакет необхідних документів. Адже лабораторні центри зацікавлені в тому, щоб достовірність отриманих даних була максимальною і при цьому працівники перебували в безпеці.
Що таке випробувальне обладнання?
Сьогодні технічний ринок переповнений агрегатами для різних досліджень. Всі вони діляться на кілька видів, залежно від сфери діяльності. Випробувальне обладнання є прилади, які здатні обробити матеріали і вивести результат відповідно до заданих параметрів. Популярністю користуються цифрові прилади, які працюють швидко і дають точні результати.
Лабораторне обладнання класифікується на три підвиди: загальне, випробувальне, допоміжне. Важливо відрізняти два останніх, адже різниця полягає в сфері застосування. Випробувальне обладнання ГОСТ використовується в тих випадках, коли необхідно підібрати умови тестування. Сюди входять температурні прилади, апарати для вимірювання вологості і т.д. До допоміжних доцільно віднести всі інші установки, які використовуються в процесі дослідження, але їхні результати не залежать від конкретних умов.
Від точності показників залежить подальший процес роботи над матеріалами. Тому важливо тримати всі прилади в ідеальному порядку, стежити за їх станом, регулярно проводити технічний огляд та оновлювати документацію. При необхідності проводити роботи по обслуговуванню.
Навіщо потрібно випробувальне обладнання?
Кожен прилад і установка працюють в залежності від замовлень лабораторних центрів. На них проводять тільки ті тести, на які в організації є вирішення. Спеціалізоване випробувальне обладнання виконує великий ряд функцій:
- тестування різних матеріалів;
- визначення потрібної середовища;
- підтвердження параметрів зразків;
- участь в розробці подальшого ходу дій;
- визначення напрямку підбору рецептур;
- видача повної характеристики матеріалу.
Всі роботи виконуються в залежності від замовлення і на основі вимог нормативної документації.
Випробувальне обладнання може бути комплексом кількох агрегатів. Для деяких досліджень застосовується додатково засіб контролю параметрів. Кожна сучасна установка має окреме програмне забезпечення для швидкої і точної роботи. У разі неполадки прилад сам сигналізує про можливі проблеми.
Дане медичне обладнання є великий асортимент інструментарію для повного обстеження. На сьогоднішній день його результати вважаються ключовими для визначення подальших дій. Зразок проходить всі необхідні тести, вихідні дані мають максимально високий рівень достовірності.
Інтернет-магазин Lab Time надає широкий асортимент установок і приладів високої якості. У продажу сучасне випробувальне обладнання ГОСТ, пройшла процедуру ліцензування і має пакет необхідної технічної документації. Різні агрегати для медичних і лабораторних організацій забезпечать повну функціональну діяльність. Замовити можна в будь-який зручний час, також в режимі онлайн отримати консультацію, підібрати комплектацію. Доставка товарів здійснюється по всій Україні в найкоротші терміни.
Випробувальна лабораторія має в своєму оснащенні витратні матеріали та обладнання, необхідне для проведення випробування. Все оснащення випробувальної лабораторії, безсумнівно, повинно відповідати вимогам безпеки та нормативним документам на ті випробування, на які отримана акредитація.
Устаткування дослідне - це повірені засоби вимірювання, на експлуатацію яких оформляються відповідні дозволи. Всі прилади і засоби вимірювання повинні бути в ідеальному порядку і мати періодичне технічне обслуговування.
Лабораторне обладнання призначене виконувати найважливішу задачу для того чи іншого виробництва - проводити випробувальні роботи певних зразків , брати участь в розробці та підборі рецептур, підтверджувати параметри і характеристики випробуваної продукції вимогам нормативної документації.
На сайті компанії «Labtime» представлена установка насичення зразків «Натиск-РМ» , яка використовується при дослідженні зразків керна. Установка дозволяє в ручному режимі насичувати зразки розчинами солей, дистильованою водою, гасом, пластовими флюїдами. Є можливість донасищенія зразків під тиском до 120 бар, при цьому зразки керна не витягаються.
В інтернет-магазині будь-яка випробувальна лабораторія може замовити обладнання, необхідне для її функціональної діяльності . Менеджери компанії зв'яжуться з виробниками і замовлять необхідну вам продукцію в короткі терміни.
Ціни на: Устаткування дослідне в Київі 2025
Устаткування дослідне | Вартість |
Вискозиметр В3-246, пластик | |
Форма ЛО-257 (50,5), асфальтобетонних зразків | |
Кружка ВМС | |
Відстійник ОМ-2 | |
Баротест ШЧ-ВУЛ | 4760 грн. |