Реактиви
Купити хімічні реактиви в магазині лабораторного і медичного обладнання LabTime
Хімічні реактиви - особливі препарати в сухому і рідкому вигляді , які застосовують в лабораторіях всіх типів для проведення точного хімічного аналізу, практичних лабораторних робіт в навчальних закладах, в усіх галузях промисловості і ін. Найчастіше це індивідуальні речовини. Але в деяких випадках реактивами є і суміші. А в нашій компанії ви можете купити всі необхідні витратні матеріали для оснащення дослідного центру, лабораторії, клініки, екологічної контролюючої служби. Будучи офіційними дилерами відомих виробників, ми забезпечуємо найвигідніші ціни по Україні.
Види реактивів
За мети використання визначають реактиви аналітичні, органічні розчинники і індикатори.
Сучасні хімічні реактиви можна ділити на групи, залежно від їх складу. Виділяють такі органічні сполуки, неорганічні, а також речовини, що містять радіоактивні ізотопи.
Найпоширенішими реактивами сьогодні вважаються ізопропіловий спирт, перекис водню, гідроксид натрію, мікробіологічні експрес-тести , полівініловий спирт, небезпечна азотна кислота, всілякі розчинники, тощо.
Область використання
Більшість хімічних реагентів використовується при проведенні лабораторних аналізів. Однак реактиви широко застосовуються в харчовій промисловості, хімічної, в фармакології. Крім цього вони використовуються як аналітичні реагенти або в якості розчинників, індикаторів. Найчастіше реактиви застосовуються в фармакології та медицині, текстильній та металургійної промисловості, харчової галузі та навіть в області парфумерії.
Хімічні реактиви в Києві
Класифікація
Всі реактиви ділять на групи за ступенем чистоти. Тут при маркуванні використовуються такі позначення:
- Тих. (Технічні). Це реагенти нижчої класифікації. Ведучий компонент в них досягає значення 95%. Маркування на зовнішній наклейці або пачці - коричнева.
- Ч. (Чисті). Входження головного речовини -вище 98%. Відтінок маркування на пачці - зелений.
- Чисті, призначені для аналізу (ч.д.а.). Ведучий інгредієнт тут досягає позначки 98% і більше. Відтінок маркування на упаковці - синій.
- Хімічні чисті (х.ч). Тут переважає гранична чистота складу. Основний його інгредієнт досягає концентрації більше 99%. Маркування на упаковці - червона.
- Особливо чисті (о.ч.). У цих розчинах відзначено практично повна відсутність домішок. Відтінок маркування на пачці - жовтий.
Техніка безпеки при роботі з реактивами
Працюючи з реактивами, важливо дотримуватися техніки безпеки. Основними правилами є:
- Правильне обмундирування лаборанта. Важливо використовувати захисні засоби - окуляри, рукавички, халати, шапочки, при необхідності респіратори.
- Забороняється виливати і викидати в раковини все реактиви, які не змішуються з водою. Це ж стосується сильних отрут.
- Политі або розсипані речовини необхідно повністю прибрати і правильно утилізувати.
- Заборонено створювати запаси реагентів. Особливо це стосується летючих речовин - завдяки низькій щільності упаковки вони здатні легко випаровуватися і тим самим відправляти повітря в приміщенні.
- Реактиви необхідно зберігати щільно закритими. Летючі речовини - на спеціальних полицях в професійних витяжних шафах.
- Заборонено дивитися всередину ємності з нагревающимися реактивами.
- Після роботи з реагентами, особливо в польоті, важливо віддати в санобробку захисний одяг і прийняти гігієнічний душ.
У нас представлений великий вибір реактивів за вигідною вартості! Професіоналізм, швидка доставка і можливість покупки товару оптом, в роздріб - наші основні кредо!