Не додзвонилися?
Замовити дзвінок!

Застосування інгаляторів – небулайзерна терапія

Застосування інгаляторів – небулайзерна терапія
Весняно-осінній період року завжди відрізняється виникненням простудних захворювань дихальних шляхів. Разом із звичним стандартним способом лікування організму за допомогою таблеток або ін'єкцій, нині велику популярність серед населення набирає метод лікування за допомогою інгалятора, здатного надавати ефективний лікувальний вплив на всю дихальну систему та постачати організм хворого на лікарські засоби. При цьому кількість лікарських засобів значно скорочується, концентрація препарату у конкретно необхідному місці, навпаки, збільшується, час проникнення в організм пацієнта суттєво зменшується. Лікування хворого із застосуванням небулайзерної терапії відбувається максимально результативно.

Купити небулайзер (інгалятор) в даний час може будь-хто. Ще нещодавно вибір бажаючих придбати таке обладнання для домашнього використання був обмежений лише стандартними паровими інгаляторами. Даний вид інгаляторів не відрізняється легкістю експлуатації. Більше того, використання парових пристроїв утруднене та небезпечне для маленьких дітей.

Сьогодні сучасний ринок пропонує своєму покупцеві широкий асортимент сучасних небулайзерів, де кожна представлена ​​модель характерна своїми характеристиками, зовнішнім виглядом, функціональними можливостями. Ціна домашнього помічника залишається незмінно доступною для багатьох українських сімей.

Особливо важливою є небулайзерна терапія, яка передбачає застосування високоефективних спеціалізованих препаратів у процесі лікування дітей. У продажу представлені інгалятори, які рекомендується застосовувати для лікування немовлят, яким немає і року.

Як правильно проводити небулайзерну терапію?

Процес інгаляції повинен суворо відповідати інструкції моделі апарату, так як різне обладнання має різний за часом період використання. Інгаляцію рекомендують проводити тільки через півтори години після останнього прийому їжі. Кількість процедур не повинна проводитись понад п'ять разів на день. Оптимальна тривалість процедури вказана в інструкції та залежить від виду інгалятора.

Як розчинник необхідно використовувати спеціальний фізіологічний розчин. Неприпустиме застосування звичайної води. Інгаляція ефективна та корисна при кашлі та нежиті. Небулайзерна терапія мінімізує можливість появи таких ускладнень як тонзиліт, гайморит тощо. Застосовувати небулайзерну терапію дозволяється навіть вагітним жінкам, необхідно лише застосування спеціальних медичних засобів та консультація лікаря.

Інгалятор, безперечно, є зручним та ефективним приладом, а результат лікування залежатиме не лише від самого пацієнта, а й набутої моделі. Менеджери компанії «Labtime» нададуть кваліфіковану допомогу у виборі доступного вам пристрою. Ми продаємо продукцію лише відомих європейських виробників. Куплений товар доставлять до будь-якого населеного пункту України.