Не додзвонилися?
Замовити дзвінок!

Генератор водню ГВЧ-6Д

Виробник: Россия
Модель: 20507
Наявність: Под заказ
JAN: 21729


Доставка кур'єром по Києву та області

Вартість доставки – від 80 грн. (залежно від габаритів та ваги)

Перевізником по Україні

Терміни доставки уточнюйте, будь ласка, у менеджера.

Призначення генераторів водню

Генератори водню ГВЧ-6Д призначені для отримання водню вищої чистоти, використовуваного для харчування аналітичних приладів (хроматографів, газоаналізаторів і т.п.). Одержуваний водень зазвичай використовують для харчування полум'яно-іонізаційних детекторів.

Основними особливостями генератора чистого водню ГВЧ-6Д є: вбудована система водопідготовки з контролем чистоти заливається в живить бак води, система контролю вологості водню, система захисту від розгерметизації газових ліній, індикація вихідного тиску, продуктивності приладу, напруги на електролізному модулі та ін.

Система водопідготовки дозволяє використовувати для живлення приладу дистильовану воду, що істотно полегшує експлуатацію генератора водню, а контроль чистоти води, що надходить в електролізний модуль дозволяє продовжити термін служби модуля - серця приладу.

Система контролю вологості вихідного водню інформує оператора про необхідність прожарювання фільтрів, що запобігає можливості попадання вологи в вихідну лінію.

Система контролю розгерметизації блокує генерацію водню при виникненні значної течі в системі генерато р-хроматограф.

Пристрій і принцип роботи

Водень в генераторі виходить електролізом очищеної води в електролізері, виконаному на твердому електроліті - ионообменной полімерної мембрани. Електроди електролізера - титанові, розділені ізолюючими прокладками з кіслородостойкого матеріалу.

Заправляється генератор дистильованою водою. Кількість води в живильному баку контролюється датчиками рівня, а чистота води, що заливається вбудованим кондуктоміром. у приладі забезпечується періодична циркуляція води з очищенням в картриджі деіонізаціонного фільтра.

< p> в електролізері вода розкладається на кисень і водень, які виходять з нього окремо. кисень скидається в атмосферу через що живить бак. водень надходить в сепаратор, де відбувається первинне його відділення від води. Зворотна сепаратора в живить бак здійснюється через електромагнітний клапан при досягненні води в сепараторі певного рівня. Дана схема побудови приладу позвол яет забезпечити безперервну роботу генератора з дозаправкою «на ходу». Потім водень проходить через фільтри тонкої очистки де відбувається його остаточна осушення.

На виході генератора встановлений електронний датчик тиску, результати вимірювання якого використовуються для індикації (на дисплеї) і регулювання тиску в лінії споживача.

< p> Для запобігання аварійної ситуації при виникненні «пробок» у внутрішніх комунікаціях приладу до сепаратора підключений датчик граничного тиску, спрацьовування якого відбувається при тиску близько 6,5 атм. Одночасно припиняється електроліз і з'являються сигнали про аварійну ситуацію.

Генератор оснащений системою контролю вологості водню, що запобігає потраплянню вологи в вихідну лінію.

Генератор здійснює функцію контролю розгерметизації газових ліній. При виникненні течі в процесі роботи генератор припиняє генерувати водень через хвилину.

В генераторі передбачений етап «здування», що забезпечує прискорений вихід всього хроматографічного комплексу на робочий режим.

< table class = "gradient-style" style="width: 720px;"> Технічні характеристики Значення Чистота водню в перерахунку на сухий газ,% об 99,995 Концентрація водяної пари при 20 ° С і 1 атм, не більше, ppm 5 У режимі стабілізації вихідного тиску Діапазон задається вихідного тиску водню, атм від 1,5 до 6,1 атм Стабільність вихідного тиску водню, не гірше, атм ± 0,02 Максимальна продуктивність за воднем, приведена до нормальних умов, л / год 6 Час устан овлення робочого режиму, при заглушеному виході, не більше, хв 30 У режимі стабілізації продуктивності Діапазон задається продуктивності водню, л / год Від 0 до 6 Максимально розвивається тиск в режимі продуктивності, атм 5,0 Обсяг заливається дистильованої води, л 1,0 Витрата дистильованої води, не більше, л / год 0,01 Споживання води, г / л водню 1,6 Середній ресурс змінного картриджа деіонізаціонного фільтра (при максимальній продуктивності і роботі в одну зміну) не менше 1 рік Середня споживана потужність
в стаціонарному режимі, не більше, ВА
максимальна (при запуску), не більше, ВА
80
100 Габаритні розміри генератора, (ширина x глибина x висота), не більше, мм 190х480х440 Мас а генератора. не більше, кг 13 Робочі умови температура навколишнього повітря від +10 до +35 ° С,
живлення від однофазної мережі змінного струму напругою 220 (+10 -15)% В, і частотою, Гц 50 ± 1 Генератор з електробезпеки відповідає вимогам класу 1, тип Н по ГОСТ 12.2.025-76