Не додзвонилися?
Замовити дзвінок!

мікроскопи

мікроскопи

Купити професійний мікроскоп в магазині лабораторного і медичного обладнання LabTime

Професійний мікроскоп: особливості та переваги

У медицині, мікроелектроніці під час проведення тестів і експертиз використовують мікроскопи. Фахівці довіряють виключно професійним лабораторним устаткованням, адже тільки так можливо отримати необхідні точні дані. Для вивчення науки або прикладного дослідження даний прилад більш ніж необхідний. Сьогодні виробники пропонують сучасні та практичні варіанти.

Сфера застосування

У хімічних лабораторіях, дослідних інститутах, медичних установах і навіть на заводах не обійтися без спеціалізованої техніки. Ідеальний варіант, який дозволить побачити найдрібніші деталі, розпад молекул та інше - мікроскоп професійний. Виробники пропонують велику кількість автоматизованих систем. Участь людини мінімально, оскільки апарат самостійно зробить все необхідне і видасть результат. Гарантована миттєва фокусування, можливість переміщення об'єкта при огляді, плавне збільшення і високу якість зображення. Аматорські апарати не мають такими характеристиками.

Використовуються дані лабораторні прилади в багатьох сферах, тому перш, ніж купити професійний мікроскоп, рекомендується розібратися, для яких завдань він потрібен. Наприклад, Металографічне обладнання застосовується для роботи зі сплавами і, відповідно, металами. Вони дозволяють детально вивчати навіть ювелірні вироби завдяки спеціальній підсвічуванні і конструкції об'єктивів.

У медицині застосовуються мікроскопи, оснащені ультрафіолетовим випромінюванням. Контрастне зображення дає можливість побачити віруси, клітини РНК і ДНК, бактерії. Навіть в хірургії використовується дане обладнання. При цьому необхідна повна стерильність. Наприклад, необхідний апарат під час гінекологічного огляду або хірургічного втручання.

Якщо потрібно працювати з мікроорганізмами в лабораторному посуді, то варто звернути увагу на інвертований мікроскоп, він якраз надає цю можливість. Є й універсальні професійні варіанти для застосування відразу в декількох сферах.

Переваги мікроскопа

На відміну від аматорської техніки мікроскоп професійний лабораторний має максимальний збільшенням. Як правило, середнє значення досягає 2500 крат, але можна знайти і більш потужну техніку.

Виділяють такі особливості:

  • широкий функціонал;
  • можливість вимірювати об'єкти і проводити з ними різні маніпуляції;
  • великий набір змінних доповнень;
  • високу якість картинки;
  • автоматична система фокуса;
  • точність результатів.

Більшу частину мікроскопів можна підключати до персональних комп'ютерів для виведення на екран даних та збереження інформації. Це ідеальний варіант для звітності та детального вивчення зображення. Результати зберігаються і в пам'яті техніки, тому не варто переживати, що при передачі на ПК відбудеться технічний збій і все зітреться.

Професійний мікроскоп в Києві

< p style="text-align:justify;">Мабуть, тільки в інтернет-магазині LabTime можна купити мікроскоп професійний лабораторний за відносно невелику вартість. Придбання швидко окупиться, адже якість досліджень і перевірок підвищиться в рази, а це значить, що в лабораторію буде надходити більше замовлень.

Компанія гарантує високу якість товару і наявність всіх необхідних сертифікатів, що підтверджують це. В каталозі запропонована тільки оригінальна продукція від перевірених виробників. Технічні похибки мінімальні, оскільки обладнання орієнтоване на точний результат.

Слово мікроскоп походить від давньогрецьких «маленьке» і «дивитися». Неможливо уявити собі сучасне життя без застосування цього приладу. У його окулярі ми бачимо збільшені зображення, а також можемо виміряти об'єкти або деталі настільки маленькі, що вони не сприймаються оком людини.

Як не дивно, але науці точно невідомо ім'я винахідника мікроскопа. За це звання борються голландці - виробники очок Янсен і Галілей, який придумав складову конструкцію, що включає опуклу і увігнуту лінзи. Дата винаходу - кінець 16 або початок 17 століття.

Мікроскоп лабораторний, виробничий, службовий, домашній

Багато з нас пам'ятають, як в дитинстві дорослі показували нам в окулярі мікроскопа мікроби, які неможливо побачити, чи не озброївшись приладом. Світ мікроорганізмів здавався нам тоді незвіданим і захопливою, воістину новим в нашій свідомості.

Будова людського ока схоже з оптичною системою, яка має природними параметрами дозволу - найменшої відстані між складовими в об'єкті, яке дозволяє розрізняти їх. Сприймаються елементи у вигляді точок або ліній. Людина з нормальним зором при оптимальній відстані бачить з дозволом 0,2 мм. Мікроорганізми, рослинні і тваринні клітини, дрібні кристали, фрагменти металевих мікроструктур дрібніші.

Сьогодні мікроскоп лабораторний - обладнання, без якого не може функціонувати ні виробництво, ні наука, ні медицина, ні правоохоронні органи (криміналістика). Точні складальні роботи, дослідження для класифікації хвороботворних форм для того, щоб визначити методи боротьби з ними, навчання і так далі - основні сфери застосування приладу.

У більшості випадків, використання пристроїв не ускладнено і не вимагає додаткової освіти, доступно для початківців. Тому, як лабораторне обладнання , мікроскоп обов'язковий для всіх установ, які мають відношення до дослідження мікроорганізмів і дрібних деталей в збірці.

Яким буває мікроскоп для лабораторних досліджень

За принципом роботи мікроскопи діляться на наступні типи.

  1. Складові - прилади, які збільшують картинку завдяки кільком об'єктивам або лінз, проектують її в окуляр.
  2. Оптичні або світлові, засновані на використанні видимого світла (спрямованого на об'єкт) і системи збільшення. Бувають монокулярн і з двома окулярами.
  3. Цифрові, що володіють електронною камерою, сполученої з ПК або дисплеєм.
  4. Флуоресцентні, в яких з метою спостереження застосовується фосфоресценція або флюоресценція.
  5. < li> Електронні, що використовують не світло, а пучок електронів. Вони володіють роздільною здатністю, більшою в тисячі разів.
  6. Стерео - з подвійним набором окулярів і об'єктивів, що дозволяє отримувати зображення тривимірним.
  7. Люмінесцентні, в яких зразок висвітлюється ультрафіолетом або синім кольором. Застосування - діагностика раку.
  8. темнопольного - темний фон дозволяє побачити об'єкт дуже контрастно.
  9. Фазово-контрастні, що застосовуються для спостереження над прозорими живими клітинами.
  10. Інтерференційні - окрашивающие зображення.

Правильно вибрати мікроскоп для лабораторних досліджень, з існуючого асортименту, допоможуть в Lab Time досвідчені консультанти. Після докладного опису передбачуваного призначення, ви зможете зупинитися на одній з моделей біологічних, монокулярних, професійних, стерео і стерео-зум (з безперервно змінюється збільшенням) мікроскопів, представлених на сайті.

Не бійтеся задати співробітникам Lab Time будь яке вас цікавить, адже купити мікроскоп лабораторний ви бажаєте не на один день, а для тривалого застосування. Ми готові також запропонувати вашій увазі недорогі і якісні лабораторні прилади, меблі, реактиви і середовища для експериментів, медичні товари, багато іншого.

В даний час мікроскоп - це не тільки обладнання для професійних досліджень, а й спосіб розвитку наших дітей. Його можна використовувати для багатьох цілей. Базові моделі мікроскопів не вимагають ніяких спеціальних знань, їх часто використовують початківці лаборанти і дослідники. Більш функціонально сучасні моделі іспользуютсядля вирішення широкого кола завдань у виробництві, медицині, професійних лабораторіях.

Сфери застосування мікроскопів: лабораторна медична та клінічна діагностика, біологічні дослідження, оптична промисловість, проведення точних складальних робіт, криміналістика, навчання дітей.

Класифікація мікроскопів:

  • Складовою мікроскоп - цей прилад найбільш часто іспользуетсяв лабораторіях і виробництві;
  • Оптичний мікроскоп є найбільш простим в роботі. Мікроскопи даного типу діляться на бінокулярні мікроскопи і бінокулярні мікроскопи. Все залежить від способу спостереження при проведенні досліджень;
  • Цифровий мікроскоп має в своєму оснащенні електронну камеру, підключену до персонального комп'ютера або рідкокристалічному дисплею. На моделях тринокулярна мікроскопа додатково встановлена ​​камера, таким чином, мікроскоп перетворюється в солідний «USB-мікроскоп»;
  • Флуоресцентний мікроскоп - це спеціалізований тип мікроскопа, для спостережень тут використовують явище фосфоресценції або флюоресценції;
  • < li> Електронний мікроскоп - це один з найскладніших і затребуваних останнім часом типів мікроскопа. Електронні мікроскопи більш потужні, використовуються для спостереження найдрібніших деталей.
  • Стереомикроскоп оснащений двома окулярами і двома об'єктивами, що дає можливість бачити об'єкт дослідження в тривимірному зображенні.
  • Люмінесцентний мікроскоп, де освітлення зразка відбувається ультрафіолетовим або синім світлом (застосовуються для діагностики ракових клітин);
  • Темнопольний мікроскоп, де об'єкт виглядає на темному тлі дуже світлим (з дуже великим контрастом);
  • Фазово-контрастний мікроскоп необхідний для дослідження живих клітин (прозорих об'єктів);
  • Інтерференційний мікроскоп, в ньому виходять пофарбовані зображення, що зручно при отриманні інформації при дослідженні живого матеріалу.

Вашої організації потрібні мікроскопи? В Інтернет-магазині LabTime представлений широкий вибір продукції, серед якої мікроскопи біологічні, мікроскопи професійні, мікроскопи стерео, мікроскопи спеціалізовані. Телефонуйте нам. Доставимо продукцію в будь-який куточок України в зручні для вас терміни.

Порівняння товарів (0)

Сортувати:

Мікроскоп Evolution ES-4120 (бінокулярний, 40х-1600х)

Код товара: 111047

Мікроскоп Evolution ES-4130 (тринокулярний, 40х-1600х)

Код товара: 111048

Мікроскоп Evolution LUM LS-8530 люмінесцентний

Код товара: 111050

Мікроскоп Fusion FS-7510 (монокулярний, 40х-1000х)

Код товара: 111046

Мікроскоп Fusion FS-7520 (бінокулярний, 40х-1000х)

Код товара: 111051

Мікроскоп Fusion FS-7530 (тринокулярний, 40х-1000х)

Код товара: 111052

Мікроскоп Fusion FS-7620 (бінокулярний, 40х-1000х)

Код товара: 111053

Мікроскоп Fusion FS-7630 (тринокулярний, 40х-1000х)

Код товара: 111054

Мікроскоп стерео-зум Stemi 305 LAB-Set (ZEISS)

Код товара: 89997

Мікроскоп XS-2610

5888 грн. Код товара: 18332

Мікроскоп XS-3320

12480 грн. Код товара: 18333

Мікроскоп XS-3330

13664 грн. Код товара: 18334

Мікроскоп XS-4120 нічного., Аналог Микмед-5, Микмед-1 в. 2-20 (БИОЛАМ Р-15)

24480 грн. Код товара: 18335

Мікроскоп XS-4130 трінок., Аналог Микмед-5, Микмед-1 в. 2-20 (БИОЛАМ -15)

26944 грн. Код товара: 18336

Мікроскоп XS-5510 (монокулярний, аналог Микмед-1 в.1-20 (БИОЛАМ Р-11)

11250 грн. Код товара: 18337
Показано з 1 по 24 із 80 (4 сторінок)